Galeria 3.jpg 4.jpg 06.jpg 6.jpg 7.jpg 9.jpg

Nowoczesne i komfortowe
domki w Sianożętach

Planowanie długiego urlopu z całą rodziną lub przyjaciółmi należy zacząć od wyboru idealnego kompleksu noclegowego. Domki Xanadu Resort zostały wykonane z drewna. Łączna powierzchnia użytkowa każdego z nich wynosi 60 m2, dzięki czemu bez obaw zmieści się w nim 6, a nawet 8 osób. Każdy dom posiada dwa tarasy – niewielki, usytuowany na piętrze oraz większy, mieszczący się na parterze, na którym można spędzać wolny czas w dowolny sposób: na porannej kawie lub wieczornych opowieściach. Wewnątrz, oprócz dwóch oddzielnych 3 osobowych sypialni, znajduje się przytulny salon z aneksem kuchennym oraz w łazienka z kabiną prysznicową.

Centrum
Sianożęt

25 komfortowych domów

Przestronne
wnętrze (60 m2)

6
osobowe

Serwujemy śniadania
i obiadokolacje

Dodatkowe informacje i opłaty

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00. Po przyjeździe prosimy zameldować się w recepcji, gdzie recepcjonista udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz zaprowadzi Państwa do domku.

Doba hotelowa kończy się o godzinie 10:00.

W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Możliwość na tarasie.

Miejsca parkingowe przydzielane są przez recepcje Xanadu Resort. Prosimy o niezajmowanie miejsca samodzielnie. Koszt miejsca parkingowego wynosi 10 zł/doba.

Opłata za energię elektryczną według podlicznika, obowiązuje tylko w domach 1,00 zł/ 1 kWh.

Opłata klimatyczna – 2 zł/doba osoba dorosła. Dzieci od 0 do 3 roku życia zwolnione z opłat. Brak ulgi dla seniorów, rencistów i dzieci powyżej 3 roku życia.

W recepcji można bezpłatnie pobrać worki na śmieci oraz papier toaletowy.

Zwierzęta są mile widziane tylko i wyłącznie w DOMACH, koszt pupila 30 zł / doba. Akceptujemy psy do 20 kg!

Rezerwacja będzie dokonana po wpłaceniu zadatku w wysokości 30% od naliczonej kwoty pobytu w terminie 7 dni od momentu wysłania przez biuro rezerwacji (reszta kwoty w dniu przyjazdu w kasie ośrodka).

Rezerwacja on-line

Już od 260 zł / noc

ZAREZERWUJ

Nasz ośrodek wczasowy zapewnia komfortowe warunki

Oferujemy drewniane, dwupoziomowe domki, będące odzwierciedleniem nowoczesnego podejścia do budownictwa. Zostały wykończone z największą starannością, aby zapewnić idealne warunki do wypoczynku, a zarazem zachwycać funkcjonalnością i prostą formą. Wynajem domku to najlepsza decyzja, jaką można podjąć z myślą o komfortowym i kameralnym wypoczynku w kilka osób.

Pokoje w Xanadu Resort.

Nasze pokoje zaprojektowano z myślą o tych z Państwa, którzy poszukują przede wszystkim komfortu wysokiej klasy. Wyposażenie każdego pokoju hotelowego o wielkości 21 m2 obejmuje niezbędne i zarazem luksusowe rozwiązania, dzięki którym czas spędzany w naszym obiekcie będzie należał do przyjemnych.

ZOBACZ OFERTĘ