Pełne wyżywienie w naszej restauracji.

Restauracja Xanadu Resort zlokalizowana jest na poziomie "0" serwuje śniadania, obiady, włoską pizze oraz desery. Szeroki asortyment codziennie świeżych i nowych dań sprawi, że zaspokoimy zmysły nawet najbardziej wymagających Gości. Posiłki serwowane są w formie bufetu. Rezerwując pobyt, zapytaj o opcje z wyżywieniem. Oferujemy korzystne pakiety ze śniadaniem i obiadokolacją!

150 miejsc
w restauracji

Serwujemy
śniadania i obiady

Różnorodność
posiłków

Pyszne desery
dla smakoszy

Włoska pizzy
na cienkim cieście

Filozofia smaku!

Bliskość morza powoduje, że w menu pojawiają się oprócz wielu doskonałych potraw bałtyckie ryby, a także dania o niespotykanym nigdzie dotąd smaku. Świeżość, niezwykły smak, potrawy regionalne i z lokalnych produktów coraz częściej poszukiwane przez miłośników dobrego, zdrowego odżywiania na co dzień goszczą w naszym obiekcie.

 

Restauracja jest również dostępna dla Gości spoza obiektu

Doskonała obsługa!

Dopełnieniem wypoczynku w obiekcie Xanadu Resort jest wyjątkowa kuchnia i potrawy przygotowane z niezwykłą starannością przez naszych kucharzy. Oferujemy menu oparte na tradycji kuchni polskiej, włoskiej, a także regionalnej. Jego bogactwo z pewnością zaspokoi gust każdego Gościa, a unikalna atmosfera i klimat panujący w naszej restauracji sprawi, że każdy posiłek stanie się dla Państwa wyjątkowy.

Śniadania w Xanadu.

Śniadanie traktujemy szczególnie, ponieważ jest ono nie tylko pierwszym,
lecz jednocześnie najważniejszym posiłkiem dnia.

ZOBACZ OFERTĘ