Luksusowe i komfortowe
pokoje w Sianożętach

Nasze pokoje zaprojektowano z myślą o tych z Państwa, którzy poszukują przede wszystkim komfortu wysokiej klasy. Wyposażenie każdego pokoju hotelowego o wielkości 21 m2 obejmuje niezbędne i zarazem luksusowe rozwiązania, dzięki którym czas spędzany w naszym obiekcie będzie należał do przyjemnych. Pokoje zostały przystosowane do obecności maksymalnie 3 osób. Będą zatem idealne nie tylko dla par, ale także rodziców z dzieckiem.

Centrum Sianożęt
(150m do morza)

24 przytulne
pokoje

Nowoczesne
wnętrze

Oferujemy pełne
wyżywienie

Widok
na morze

Wideo

Dodatkowe informacje i opłaty

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00. Po przyjeździe prosimy zameldować się w recepcji, gdzie recepcjonista udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji.

Doba hotelowa kończy się o godzinie 10:00.

W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia

Miejsca parkingowe przydzielane są przez recepcje Xanadu Resort. Prosimy o niezajmowanie miejsca samodzielnie. Koszt miejsca parkingowego wynosi 10 zł/doba.

Opłata klimatyczna – 2 zł/doba osoba dorosła. Dzieci od 0 do 3 roku życia zwolnione z opłat. Brak ulgi dla seniorów, rencistów i dzieci powyżej 3 roku życia.

W recepcji można bezpłatnie pobrać worki na śmieci oraz papier toaletowy.

Rezerwacja będzie dokonana po wpłaceniu zadatku w wysokości 30% od naliczonej kwoty pobytu w terminie 7 dni od momentu wysłania przez biuro rezerwacji (reszta kwoty w dniu przyjazdu w kasie ośrodka).

Rezerwacja on-line

Już od 180 zł / noc

ZAREZERWUJ

Nasz obiekt zapewnia przytulne i nowoczesne wnętrza

Xanadu to obiekt zlokalizowany blisko morza w Sianożętach. Pokoje zostały zaprojektowane z myślą o tych z Państwa, którzy poszukują przede wszystkim komfortu wysokiej klasy. Tutaj Goście chcą zatrzymywać się jak najdłużej. Nic dziwnego, ponieważ na wszystkich odwiedzających czekają aż 24 luksusowo wykończone, przestronne wnętrza z licznymi udogodnieniami. Nasz obiekt w Sianożętach to kwintesencja dobrze spędzonego urlopu nad morzem. Zachęcamy do tego, by zapomnieli Państwo na chwilę o stresie i troskach codziennego dnia i oddali się błogim, relaksującym chwilom w resorcie Xanadu. Zapraszamy do rezerwowania pobytu!

Domki w Xanadu Resort.

Oferujemy drewniane, dwupoziomowe domki, będące odzwierciedleniem nowoczesnego podejścia do budownictwa. Zostały wykończone z największą starannością, aby zapewnić idealne warunki do wypoczynku, a zarazem zachwycać funkcjonalnością i prostą formą.

ZOBACZ OFERTĘ