Morska magia każdego dnia.

Ośrodek wczasowy Xanadu w Sianożętach (12 km od centrum Kołobrzegu) to nowoczesny i luksusowy kompleks wypoczynkowy zlokalizowany nad Morzem Bałtyckim, który został oddany do użytku w kwietniu 2016 roku. Ze względu na swoje położenie i przepiękną panoramę nadmorską jest doskonałym miejscem wypoczynku w sezonie letnim.

25 komfortowych
domków

24 przytulne
pokoje

150 miejsc
w restauracji

60 miejsc
parkingowych

Plac zabaw
dla dzieci

Wi-Fi na terenie
całego ośrodka

Wyślij zapytanie o dostępność

Pełne wyżywienie w naszej restauracji.

W naszej restauracji dla gości dostępne są śniadania oraz obiady. Obiady serwujemy w formie ciepłego bufetu (8 dań, do wyboru). Mamy też coś specjalnego dla smakoszy deserów i włoskiej pizzy na cienkim cieście.

ZOBACZ WIĘCEJ

Nasz plac zabaw czeka
na małych odkrywców!

Nasz ośrodek wypoczynkowy to wyjątkowe miejsce, które stworzyliśmy z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a nuda nie ma u nas szans! Plac zabaw to miejsce, w którym dzieci mogą w pełni wyrazić swoją kreatywność i energię. Huśtawki, zjeżdżalnie, karuzele – u nas dzieci zawsze znajdą coś ciekawego do zrobienia.

Basen w ośrodku
wczasowym w Sianożętach.

Za dodatkową opłatą do dyspozycji naszych gości, na terenie zaprzyjaźnionego ośrodka wczasowego oddalonego od Xanadu o zaledwie 100 metrów, dostępny jest basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą i atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Znajdują się tu między innymi: zjeżdżalnia dwutorowa o długości ośmiu metrów, wylewnica do masażu, przeciwprąd. Na wielkość basenu 20 m x 10 m składa się basen rekreacyjny o głębokości 140 cm oraz brodzik o głębokości 50 cm. W obu częściach woda jest podgrzewana.

 

Basen czynny jest od 23 maja do 4 września.

ZOBACZ WIĘCEJ

Warto wiedzieć!

ZAMELDOWANIE

Od godz. 15:00

WYMELDOWANIE

Do godz. 10:00

PARKING

10 zł/doba

ZWIERZĘTA

30 zł/ doba

OPŁATA ZA PRĄD

Obowiązuje tylko w domach 1,00 zł/ 1 kWh

OPŁATA KLIMATYCZNA

2 zł/ doba osoba dorosła. Dzieci od 0 do 3 roku życia są zwolnione z opłat. Brak ulgi dla seniorów, rencistów i dzieci powyżej 3 roku życia.